0 222 221 11 55

Hakkımızda

1977 yılında İlhan Tezcan tarafından kurulan Tezcanlar Cam, kurulduğunda sadece cam üzerine faaliyet gösteriyordu. Yaklaşık 18 yıl cam sektöründe faaliyet gösterdikten sonra 1995 yılında Tezcanlar Cam sektördeki gelişmelerle beraber PVC sektörüne, Pakpen üretici bayii olarak giriş yaptı. Daha sonra 2000 yılında aluminyum sektörüne giren Tezcanlar Cam bu alanda gelişimini sürdürerek 2002 yılında cam balkon imalat ve montajına başlamıştır. Sektördeki gelişmelerin yakın takipçisi olan Tezcanlar Cam 2006 yılında otomasyon grubuna Fotoselli Kapı ile girmiş daha sonra otomatik garaj kapısı, hızlı pvc kapı gibi bir çok alanda faaliyetlerini genişletmiştir. 1977 yılında cam ile başlayan bu yolculuk bugünlerde cam, pvc, aluminyum, cam balkon ve otomasyon sistemleri ile geniş bir hizmet ağı ile müşterilerine hizmet vermektedir. Uzun yıllar içerisinde sürekli değişim içinde olan Tezcanlar Cam'da değişmeyen tek şey kalite ve güven anlayışı olmuştur.

 

MİSYONUMUZ

Cam ve alüminyum imalat ve montaj sektöründe ülkemizin en dinamik kurumlarından biri olarak, kalite odaklı yürüttüğümüz faaliyetlerimizle fark yaratan ve yapılara değer katan ürün ve hizmetler sunmak için buradayız.

 

VİZYONUMUZ

Yapısal cam ürünleri alanında bol seçenekli bir ürün gamı ve yurt çapına yayılmış bayi ağıyla hizmet sunabilen, geniş organizasyonel yapısıyla ülkenin her noktasına ulaşabilen, sektörün lider üreticilerinden biri olacağız.

Bülten

E-bültene kaydolun, sektördeki tüm yeniliklerden haberiniz olsun!

Eskişehir Web Tasarım