HAKKIMIZDA

1977 yılında İlhan Tezcan tarafından kurulan Tezcanlar Cam, kurulduğunda sadece cam üzerine faaliyet gösteriyordu. Yaklaşık 18 yıl cam sektöründe faaliyet gösterdikten sonra 1995 yılında Tezcanlar Cam sektördeki gelişmelerle beraber PVC sektörüne, Pakpen üretici bayii olarak giriş yaptı. Daha sonra 2000 yılında aluminyum sektörüne giren Tezcanlar Cam bu alanda gelişimini sürdürerek 2002 yılında cam balkon imalat ve montajına başlamıştır. Sektördeki gelişmelerin yakın takipçisi olan Tezcanlar Cam 2006 yılında otomasyon grubuna Fotoselli Kapı ile girmiş daha sonra otomatik garaj kapısı, hızlı pvc kapı gibi bir çok alanda faaliyetlerini genişletmiştir. 1977 yılında cam ile başlayan bu yolculuk bugünlerde cam, pvc, aluminyum, cam balkon ve otomasyon sistemleri ile geniş bir hizmet ağı ile müşterilerine hizmet vermektedir. Uzun yıllar içerisinde sürekli değişim içinde olan Tezcanlar Cam'da değişmeyen tek şey kalite ve güven anlayışı olmuştur.

TARİHÇE

CAM
1977
1995
Pakpen, PVC sektörüne üretici bayi olarak girdi.
2000
Alüminyum
2002
Cam balkon imalat ve montajına başlandı.
2006
Otomatik garaj kapısı hızlı pvc kapı faaliyetlerine başladı.

VİZYON & MİSYON

MİSYONUMUZ

Cam ve alüminyum imalat ve montaj sektöründe ülkemizin en dinamik kurumlarından biri olarak, kalite odaklı yürüttüğümüz faaliyetlerimizle fark yaratan ve yapılara değer katan ürün ve hizmetler sunmak için buradayız.

 

VİZYONUMUZ

Yapısal cam ürünleri alanında bol seçenekli bir ürün gamı ve yurt çapına yayılmış bayi ağıyla hizmet sunabilen, geniş organizasyonel yapısıyla ülkenin her noktasına ulaşabilen, sektörün lider üreticilerinden biri olacağız.

KALİTE BELGELERİ

1977 yılından beri sizlere hizmet veren Tezcanlar markası tescil edilmiştir.

Tezcanlar; ISO 9001: 2015 Kalite Yönetim Sistemi Belgesine sahip olup her geçen gün yeniliklerle hizmetlerine devam etmektedir. Tezcanlar Ailesi olarak Türk Standartları Enstitüsü tarafından; Türk Standartlarına Uygunluk Belgesini almaya uygun görüldük.

KALİTE VE ÇEVRE POLİTİKAMIZ

İçerik güncellenecektir.

Eskişehir Web Tasarım